Piłka Nożna Kobiet DZPN - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 51, wczoraj: 69
ogółem: 77 153

statystyki szczegółowe

Aktualności

POWOŁANIA KADR WOJEWÓDZKICH U14 , U16

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2018-09-16 02:08

Komisja Piłkarstwa Kobiecego Dolnośląskiego ZPN we Wrocławiu informuje, że w dniach 25.09-26.09.2018 w Dzierżoniowie (Dolnośląskie) odbędzie się konsultacja i mecz eliminacyjny Mistrzostw Polski Trampkarek U14  i Juniorek Młodszych U16 z Zachodniopomorskim ZPN. 

Do reprezentacji Dolnego Śląska Trampkarek U14 zostały powołane:


LP. NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNICZKI - KLUB SPORTOWY
1. ŁOPUSIEWICZ Marta Br. - MKS POGOŃ Góra
2. WIECZERZAK Hanna Br. -1 KS ŚLĘZA Wrocław
3. SERAFIN Liwia - AZS PWSZ Wałbrzych
4. SZEWCZYK Oliwia - 1 KS ŚLĘZA Wrocław
5. PÓŁROLNICZAK Magdalena - 1 KS ŚLĘZA Wrocław
6. KOZINA Amelia - AZS PWSZ Wałbrzych
7. GĄSIOREK Aleksandra - AZS PWSZ Wałbrzych
8. KUPROWSKA Wiktoria - UKS LECHIA Dzierżoniów
9 . LEWICKA Gabriela - 1 KS ŚLĘZA Wrocław
10 . MATUSZEWSKA Daria - AZS PWSZ Wałbrzych
11. SZUBRYCHT Laura - AZS PWSZ Wałbrzych
12. KURIATA Alicja - 1 KS ŚLĘZA Wrocław
13. SIWIEC Martyna - KS TROJAN Lądek Zdrój
14. AMAROWICZ Julia - AZS PWSZ Wałbrzych
15. TOMCZYK Natalia - 1 KS ŚLĘZA Wrocław
16. KRUCZEK Aleksandra - MKS CZARNI Jelcz-Laskowice
17. SZKWAREK Dominika - LZS SPARTA Stary Waliszów
18. KOŁACZYK Dominika - KS KRYSZTAŁ Stronie Śląskie

LISTA ZAWODNICZEK REZERWOWYCH
- GAZDA Wiktoria - MKS POLONIA Świdnica
- JURKIEWICZ Ita - BKS Bolesławiec
- WYBIERALSKA Weronika - 1 KS ŚLĘZA Wrocław
- POGODA Wiktoria - MKS POLONIA Świdnica                                                                                       

Do reprezentacji Dolnego Ślaska Juniorek Młodszych U16 zostały powołane:

1. OSOWIECKA Emilia - 1 KS ŚLĘZA Wrocław  

2. FRAŃCZAK Marta -  1 KS ŚLĘZA Wrocław 

3. FRĄCZKIEWICZ Zuzanna - 1 KS ŚLĘZA Wrocław 

4. KRYSMAN Oliwia - MKS NYSA Kłodzko 

5. BUŚ Martyna - AZS Wrocław

6. PĘKALA Katarzyna - LUKS Ziemia lubińska

7. CHWAŁA Karolina - MIEDZ Legnica

8. MIGACZ Julia - UKS BIELAWIANKA Bielawa

9. WARZYCHA Zuzanna - AZS Wrocław

10. BUŚ Marcelina - AZS Wrocław

11. DOBIES Zuzanna - KONFEKS Legnica

12. KRUK Karina - GKS WARTA Bolesławiecka

13. SIERADZKA Martyna - AZS Wrocław

14. WALCZAK Zuzanna - LZS KALENICA Jugów

15. KOGUTEK Zuzanna - BŁĘKITNI Chwalimierz

16. PLEKAN Kalina - LUKS ZIEMIA Lubińska

17. GRZESIAK Martyna - AZS PWSZ Wałbrzych

18. KAMIŃSKA Alicja - AZS PWSZ Wałbrzych

 

                                                                      

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [118]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

DOLNOŚLĄSKI ZPN U14ZACHODNIOPOMORSKI ZPN U14
DOLNOŚLĄSKI ZPN U14   ZACHODNIOPOMORSKI ZPN U14
2018-09-25, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
DOLNOŚLĄSKI ZPN U14 - ZACHODNIOPOMORSKI ZPN U14
WIELKOPOLSKI ZPN U14 - LUBUSKI ZPN U14

Zegar

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Najnowsza galeria

KADRA U13 i U16
Ładowanie...