Piłka Nożna Kobiet DZPN - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 40, wczoraj: 128
ogółem: 79 693

statystyki szczegółowe

Aktualności

POWOŁANIA KADRY WOJEWÓDZKIE

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2018-05-15 17:25

W dniu 23.05.2018 w Chorzowie kadry wojewódzkie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej dziewcząt rozegrają ostatnią kolejkę grupową która zadecyduje o tym kto i z którego miejsca awansuje do półfinałów młodziczek U13 i na olimpiadę młodzieży U16 a więc emocji nie zabraknie. Mecze zostaną rozegrane o godz 12:00 kadra U16 i godz 14:00 kadra U13 boczne boisko Stadionu Śląskiego ul. Katowicka 10. A oto lista powołanych zawodniczek:

KADRA U13

LP. NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNICZKI - KLUB SPORTOWY
1. WIECZERZAK Hanna Br. - AP KS AZS Wrocław
2. MATUSZEWSKA Roksana Br. AZS PWSZ Wałbrzych
3. MATUSZEWSKA Daria- AZS PWSZ Wałbrzych
4. SZEWCZYK Oliwia - AP KS AZS Wrocław
5. PÓŁROLNICZAK Magdalena - AP KS AZS Wrocław
6. SIWIEC Martyna - KS TROJAN Lądek Zdrój
7. SAWICKA Julia - AP KS AZS Wrocław
8. KUPROWSKA Wiktoria - AZS PWSZ Wałbrzych
9. LEWICKA Gabriela - AP KS AZS Wrocław
10. SAWICKA Magdalena - AP KS AZS Wrocław
11. GĄSIOREK Aleksnadra -AZS PWSZ Wałbrzych
12. SZUBRYCHT Laura - AZS PWSZ Wałbrzych
13. KURIATA Alicja - MKS CZARNI Jelcz-Laskowice
14. KOZINA Amelia - AZS PWSZ Wałbrzych
15. SERAFIN Liwia - AZS PWSZ Wałbrzych
16. JURKIEWICZ Ita - COMT 2012 Bolesławiec
17. TOMCZYK Natalia - AP KS AZS Wrocław
18. SZULC Roksana - KS TROJAN Lądek Zdrój 

KADRA U16

LP IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNICZKI KLUB
1. MACAŁA Oliwia br.- MKS Miedź Legnica
2. NIEDZIELSKA Amelia br.- AZS Wrocław
3. KUTA Nikola - AZS Wrocław
4. KRYSMAN Oliwia - MKS NYSA Kłodzko
5. HOMA Klaudia - AZS Wrocław
6. GAWEŁ Agata - MKS Miedź Legnica
7. KACZOR Weronika - MKS Miedź Legnica
8. MIGACZ Julia - UKS Bielawianka Bielawa
9. WARZYCHA Zuzanna -  AZS Wrocław
10. LICHWA Małgorzata - AZS Wrocław
11. KUCHARSKA Aleksandra - 1KS Ślęza Wrocław
12. ACHCIŃSKA Adriana - MKS Miedź Legnica
13. KOWALIK Gabriela - MKS Miedź Legnica
14. WALCZAK Zuzanna - LKS Kalenica Jugów
15. POMPA Paulina - AZS Wrocław
16. LULKOWSKA Pola - AZS Wrocław
17. PAWLAK Julia - 1KS Ślęza Wrocław
18. RAJCHEL Nikola - MKS Miedź Legnica

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [148]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

LUBUSKI ZPN U14DOLNOŚLĄSKI ZPN U14
LUBUSKI ZPN U14   DOLNOŚLĄSKI ZPN U14
2018-10-31, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
WIELKOPOLSKI ZPN U14 - ZACHODNIOPOMORSKI ZPN U14
LUBUSKI ZPN U14 - DOLNOŚLĄSKI ZPN U14

Zegar

Ostatnie spotkanie

DOLNOŚLĄSKI ZPN U14WIELKOPOLSKI ZPN U14
DOLNOŚLĄSKI ZPN U14 1:2 WIELKOPOLSKI ZPN U14
2018-10-17, 12:00:00
Trzebnica
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
ZACHODNIOPOMORSKI ZPN U14 LUBUSKI ZPN U14
DOLNOŚLĄSKI ZPN U14 1:2 WIELKOPOLSKI ZPN U14

Najnowsza galeria

KADRA U13 i U16
Ładowanie...