Piłka Nożna Kobiet DZPN - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 27, wczoraj: 128
ogółem: 79 680

statystyki szczegółowe

Aktualności

KADRY WOJEWÓDZKIE NA START

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2018-03-21 09:56

W dniu 29.03.2018 w Dzierżoniowie na obiektach OSiR przy ul.Strumykowej 1 odbędą się mecze rundy rewanżowej eliminacji Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych i Młodziczek o godz 12:00 i 13:30 a rywalkami będzie Łódzki ZPN. A oto listy powołanych zawodniczek kadr Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

KADRA U13 DZPN

1. ŁOPUSIEWICZ Marta Br. - MKS POGOŃ Góra

2. WIECZERZAK Hanna Br. - AP KS AZS Wrocław  

3. SERAFIN Liwia - AZS PWSZ Wałbrzych

4. SZEWCZYK Oliwia - AP KS AZS Wrocław

5. PÓŁROLNICZAK Magdalena - AP KS AZS Wrocław

6. SIWIEC Martyn - KS TROJAN Lądek Zdrój

7. SAWICKA Julia - AP KS AZS Wrocław

8. KUPROWSKA Wiktoria - AZS PWSZ Wałbrzych

9. LEWICKA Gabriela - PA FRIST KICK Gm.Czernica

10. SAWICKA Magdalena - AP KS AZS Wrocław

11. GĄSIOREK Aleksandra - AZS PWSZ Wałbrzych

12. ŻOŁĄDKIEWICZ Kinga - AZS PWSZ Wałbrzych

13. SZUBRYCHT Laura - AZS PWSZ Wałbrzych

14. KOZINA Amelia - AZS PWSZ Wałbrzychm

15. MATUSZEWSKA Daria - AZS PWSZ Wałbrzych

16. JURKIEWICZ Ita - COMT 2012 Bolesławiec

17. TOMCZYK Natalia -AP KS AZS Wrocław 

18. SZULC Roksana - KS TROJAN Lądek Zdrój
 

KADRA U16 DZPN

1. MACAŁA Oliwia - MKS MIEDZ Legnica 

2. NIEDZIELSKA Amelia - AZS Wrocław

3. HOMA Klaudia - AZS Wrocław

4. FIRUTA Julita - MKS MIEDZ Legnica

5. KUCHARSKA Aleksandra - 1KS ŚLĘZA Wrocław

6. GAWEŁ Agata - MKS MIEDZ Legnica

7. KACZOR Weronika - MKS MIEDZ Legnica

8. MIGACZ Julia - UKS BIELAWIANKA Bielawa

9. WARZYCHA Zuzanna - AZS Wrocław

10. LICHWA Małgorzata - AZS Wrocław

11. KUTA Nicola - AZS Wrocław

12. ACHCIŃSKA Adriana - MKS MIEDZ Legnica

13. KOWALIK Gabriela - MKS MIEDZ Legnica

14. WALCZAK Zuzanna - LKS KALENICA Jugów

15. POMPA Paulina - AZS Wrocław

16. LULKOWSKA Pola - AZS Wrocław

17. PAWLAK Julia - 1KS ŚLĘZA Wrocław 

18. RAJCHEL Nicola - MKS MIEDZ Legnica

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [96]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

LUBUSKI ZPN U14DOLNOŚLĄSKI ZPN U14
LUBUSKI ZPN U14   DOLNOŚLĄSKI ZPN U14
2018-10-31, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
WIELKOPOLSKI ZPN U14 - ZACHODNIOPOMORSKI ZPN U14
LUBUSKI ZPN U14 - DOLNOŚLĄSKI ZPN U14

Zegar

Ostatnie spotkanie

DOLNOŚLĄSKI ZPN U14WIELKOPOLSKI ZPN U14
DOLNOŚLĄSKI ZPN U14 1:2 WIELKOPOLSKI ZPN U14
2018-10-17, 12:00:00
Trzebnica
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
ZACHODNIOPOMORSKI ZPN U14 LUBUSKI ZPN U14
DOLNOŚLĄSKI ZPN U14 1:2 WIELKOPOLSKI ZPN U14

Najnowsza galeria

KADRA U13 i U16
Ładowanie...