Piłka Nożna Kobiet DZPN - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 128
ogółem: 79 689

statystyki szczegółowe

Aktualności

FUTSAL ELIMINACJE U16

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2017-11-10 23:21
Już w najbliższy weekend 11/12 listopada zostaną rozegrane eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski U16 w futsalu. W dziesięciu turniejach o dziesięć miejsc powalczą trzydzieści dwa zespoły. Awans do finałów uzyska tylko zwycięzca grup. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 2-3.12.2017 we Wrocławiu. Do dziesięciu  zwycięzców z każdej  grupy dołączą zespoły Ślęzy Wrocław (gospodarz turnieju) i OKS Stomil Olsztyn (obrońca tytułu). A tak przedstawiają się grupy eliminacyjne i obsady sędziowskie:

Grupa 1: Olsztyn – Pasyń. 11.11. godzina: 9-30                                                                                     1. A.S Stomil Olsztyn – gospodarz.
2. Stomilanki Olsztyn.
3. Włókniarz Białystok.

SĘDZIOWIE:  Daniel Tydelski, Krzysztof Kapela

Grupa 2: Toruń – Grębocin. 12.11. godzina: 14-00

1. Gwiazda Toruń – gospodarz
2. Red Dragons Pniewy.
3. Sztorm Gdynia.
4. Pogoń Tczew.

SĘDZIOWIE:  Marcin Szkodziński, Kamil Kalinowski, Michał Jabłoński

Grupa 3: Warszawa. 11.11. godzina: 10-30

1. AZS UW Warszawa – gospodarz.
2. Praga Warszawa.
3. Mazowia Grodzisk Mazowiecki.
4. KS Raszyn.

SĘDZIOWIE:  Artur Mital, Michał Godlewski, Kajetan Listkiewicz

Grupa 4: Tychy. 12.11. godzina: 17-00

1. Polonia GKS Tychy – gospodarz.
2. ROW Rybnik.
3. Gimnazjum Istebna.

SĘDZIOWIE:  Grzegorz Wiercioch, Michał Stoń

Grupa 5: Kraków. 12.11. godzina: 13-00

1. Prądniczanka Kraków – gospodarz.
2. Wanda Kraków.
3. Pogorzanka Pogorzyce.

SĘDZIOWIE: Łukasz Szymczyk, Marcin Ciechanowicz

Grupa 6: Kraków. 11.11. godzina: 16-30

1. Bronowianka Kraków – gospodarz
2. Piast Skawina.
3. Progres Kraków.

SĘDZIOWIE: Łukasz Chowaniec, Kamil Dulański

Grupa 7: Dąbrowa Tarnowska. 12.11. godzina: 10-00

1. Dąbrovia Tarnowska – gospodarz.
2. Naprzód Sobolów.
3. Respect Myślenice.

SĘDZIOWIE:  Paweł Wałęga, Rafał Gonet

Grupa 8: Myszków. 11.11. godzina: 9-00

1. GOL Częstochowa
2. Stradom Częstochowa
3. MKS Myszków  – gospodarz

SĘDZIOWIE: Izabela Mnich, Michał Rosołek

Grupa 9: Głogówek. 11.11. godzina: 10-00

1. Rolnik Głogówek – gospodarz
2. Polonia Bytom.
3. ULKS Bogdańczowice.

Sędziowie: Piotr Rybol, Marcin Podmostka

Grupa 10: Oława. 11.11. godzina: 10-00

1 Bielawianka Bielawa – gospodarz
2. Unia Opole.
3. AZS Wrocław.

Sędziowie:
Tomasz Biel, Adrian Dorocki.

 

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [70]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

LUBUSKI ZPN U14DOLNOŚLĄSKI ZPN U14
LUBUSKI ZPN U14   DOLNOŚLĄSKI ZPN U14
2018-10-31, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
WIELKOPOLSKI ZPN U14 - ZACHODNIOPOMORSKI ZPN U14
LUBUSKI ZPN U14 - DOLNOŚLĄSKI ZPN U14

Zegar

Ostatnie spotkanie

DOLNOŚLĄSKI ZPN U14WIELKOPOLSKI ZPN U14
DOLNOŚLĄSKI ZPN U14 1:2 WIELKOPOLSKI ZPN U14
2018-10-17, 12:00:00
Trzebnica
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
ZACHODNIOPOMORSKI ZPN U14 LUBUSKI ZPN U14
DOLNOŚLĄSKI ZPN U14 1:2 WIELKOPOLSKI ZPN U14

Najnowsza galeria

KADRA U13 i U16
Ładowanie...