Piłka Nożna Kobiet DZPN - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 54
ogółem: 70 798

statystyki szczegółowe

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-26 KOLEKTYW Radwanice 0:1 PIAST Nowa Ruda zobacz ›
2017-08-26 CHROBRY Głogów 0:1 ŚLĘZA Wrocław zobacz ›
2017-08-26 POLONIA Świdnica 1:4 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra zobacz ›
2017-08-26 ZIEMIA Lubińska Czerniec 14:2 KKS Jelenia Góra zobacz ›
2017-08-26 KS Oława pauza ---
2017-09-27 POLONIA Środa Śląska 0:2 AZS III Wrocław zobacz ›
2017-09-02 KKS Jelenia Góra 1:3 KS Oława zobacz ›
2017-09-02 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra 10:1 ZIEMIA Lubińska Czerniec zobacz ›
2017-09-02 CHROBRY Głogów 0:1 POLONIA Świdnica zobacz ›
2017-09-02 UKS Bierutów 6:3 KOLEKTYW Radwanice zobacz ›
2017-09-03 AZS III Wrocław 3:2 ŚLĘZA Wrocław zobacz ›
2017-09-03 PIAST Nowa Ruda 5:0 POLONIA Środa Śląska zobacz ›
KKS Jelenia Góra pauza ---
2017-09-09 ŚLĘZA Wrocław 3:0 PIAST Nowa Ruda zobacz ›
2017-09-09 AZS III Wrocław 4:4 POLONIA Świdnica zobacz ›
2017-09-09 ZIEMIA Lubińska Czerniec 1:0 CHROBRY Głogów zobacz ›
2017-09-10 POLONIA Środa Śląska 0:1 UKS Bierutów zobacz ›
2017-09-10 KS Oława 0:2 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra zobacz ›
AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra 17:00
2017-09-15 PIAST Nowa Ruda 2:5 POLONIA Świdnica zobacz ›
2017-09-17 AZS III Wrocław 10:1 ZIEMIA Lubińska Czerniec zobacz ›
2017-09-17 UKS Bierutów 2:3 ŚLĘZA Wrocław zobacz ›
2017-09-17 KOLEKTYW Radwanice 1:3 POLONIA Środa Śląska zobacz ›
2017-11-19 CHROBRY Głogów 2:3 KS Oława zobacz ›
CHROBRY Głogów pauza ---
2017-09-23 ŚLĘZA Wrocław 4:0 KOLEKTYW Radwanice zobacz ›
2017-09-24 POLONIA Świdnica 5:1 UKS Bierutów zobacz ›
2017-09-24 KKS Jelenia Góra 0:13 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra zobacz ›
2017-10-31 ZIEMIA Lubińska Czerniec 3:1 PIAST Nowa Ruda zobacz ›
2017-11-25 KS Oława 0:3 AZS III Wrocław zobacz ›
AZS III Wrocław pauza ---
2017-10-01 CHROBRY Głogów 6:1 KKS Jelenia Góra zobacz ›
2017-10-01 PIAST Nowa Ruda 1:3 KS Oława zobacz ›
2017-10-01 UKS Bierutów 0:2 ZIEMIA Lubińska Czerniec zobacz ›
2017-10-01 KOLEKTYW Radwanice 0:4 POLONIA Świdnica zobacz ›
2017-10-01 POLONIA Środa Śląska 0:2 ŚLĘZA Wrocław zobacz ›
PIAST Nowa Ruda pauza ---
2017-10-07 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra 4:2 CHROBRY Głogów zobacz ›
2017-10-08 POLONIA Świdnica 8:1 POLONIA Środa Śląska zobacz ›
2017-10-08 ZIEMIA Lubińska Czerniec 2:0 KOLEKTYW Radwanice zobacz ›
2017-10-08 KS Oława 4:1 UKS Bierutów zobacz ›
2017-10-08 KKS Jelenia Góra 0:9 AZS III Wrocław zobacz ›
UKS Bierutów pauza ---
2017-10-14 ŚLĘZA Wrocław 1:3 POLONIA Świdnica zobacz ›
2017-10-15 AZS III Wrocław 0:5 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra zobacz ›
2017-10-15 PIAST Nowa Ruda 3:0 KKS Jelenia Góra zobacz ›
2017-10-15 KOLEKTYW Radwanice 2:4 KS Oława zobacz ›
2017-10-15 POLONIA Środa Śląska 3:3 ZIEMIA Lubińska Czerniec zobacz ›
KOLEKTYW Radwanice pauza ---
2017-10-21 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra 5:1 PIAST Nowa Ruda zobacz ›
2017-10-22 ZIEMIA Lubińska Czerniec 4:0 ŚLĘZA Wrocław zobacz ›
2017-10-22 KS Oława 1:3 POLONIA Środa Śląska zobacz ›
2017-10-22 KKS Jelenia Góra 1:8 UKS Bierutów zobacz ›
2017-10-22 CHROBRY Głogów 4:1 AZS III Wrocław zobacz ›
10  POLONIA Środa Śląska pauza ---
10  POLONIA Świdnica ZIEMIA Lubińska Czerniec 17:00
10  2017-10-28 PIAST Nowa Ruda 1:0 CHROBRY Głogów zobacz ›
10  2017-10-28 ŚLĘZA Wrocław 1:0 KS Oława zobacz ›
10  2017-10-29 UKS Bierutów 1:3 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra zobacz ›
10  2017-10-29 KOLEKTYW Radwanice 2:0 KKS Jelenia Góra zobacz ›
11  ŚLĘZA Wrocław 17:00
11  2017-11-04 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra 10:0 KOLEKTYW Radwanice zobacz ›
11  2017-11-04 CHROBRY Głogów 0:2 UKS Bierutów zobacz ›
11  2017-11-04 AZS III Wrocław 2:4 PIAST Nowa Ruda zobacz ›
11  2017-11-05 KS Oława 1:2 POLONIA Świdnica zobacz ›
11  2017-11-05 KKS Jelenia Góra 0:5 POLONIA Środa Śląska zobacz ›
12  POLONIA Świdnica 17:00
12  2017-11-11 KOLEKTYW Radwanice 0:3 CHROBRY Głogów zobacz ›
12  2017-11-11 ZIEMIA Lubińska Czerniec 2:0 KS Oława zobacz ›
12  2017-11-12 UKS Bierutów 1:1 AZS III Wrocław zobacz ›
12  2017-11-12 POLONIA Środa Śląska 1:5 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra zobacz ›
12  2017-11-12 ŚLĘZA Wrocław 8:0 KKS Jelenia Góra zobacz ›
13  ZIEMIA Lubińska Czerniec 17:00
13  2017-11-14 CHROBRY Głogów 1:1 POLONIA Środa Śląska zobacz ›
13  2017-11-18 KKS Jelenia Góra 1:12 POLONIA Świdnica zobacz ›
13  2017-11-18 AZS III Wrocław 12:0 KOLEKTYW Radwanice zobacz ›
13  2017-11-19 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra 2:1 ŚLĘZA Wrocław zobacz ›
13  2017-11-19 PIAST Nowa Ruda 2:1 UKS Bierutów zobacz ›
14  2018-03-25 ŚLĘZA Wrocław 2:1 CHROBRY Głogów zobacz ›
14  2018-03-25 PIAST Nowa Ruda 2:1 KOLEKTYW Radwanice zobacz ›
14  2018-05-02 AKADEMIA ORLIK Jelenia Góra 5:0 POLONIA Świdnica zobacz ›
14  2018-06-03 AZS III Wrocław POLONIA Środa Śląska 11:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7

Zegar

Ostatnie spotkanie

ŚZPN U13DZPN U13
ŚZPN U13 2:3 DZPN U13
2018-05-23, 14:00:00
Chorzów
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
ŚZPN U13 2:3 DZPN U13
OZPN U13 0:1 ŁZPN U13

Najnowsza galeria

KADRA U13 i U16
Ładowanie...