Piłka Nożna Kobiet DZPN - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 150, wczoraj: 90
ogółem: 67 100

statystyki szczegółowe

Aktualności

KADRY Z WYGRANYMI i AWANSAMI

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2018-05-24 07:53

Kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej zakończyły eliminacje rozgrywek wojewódzkich obydwa zespoły uzyskały awans do finałów rozgrywek U13 Mistrzostw Polski Młodziczek natomiast U16 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Młodziczki pokonały zespół Śląskiego ZPN 3:2 po bramkach Darii Matuszewskiej x 2 i Juli Sawickiej, tym samym zapewniając sobie pierwsze miejsce w grupie. Natomiast Juniorki Młodsze pokonując Śląski ZPN 2:1 po bramkach Julii Mularczyk i Agaty Gaweł zapewniły sobie drugie miejsce w grupie


POWOŁANIA KADRY WOJEWÓDZKIE

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2018-05-15 17:25

W dniu 23.05.2018 w Chorzowie kadry wojewódzkie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej dziewcząt rozegrają ostatnią kolejkę grupową która zadecyduje o tym kto i z którego miejsca awansuje do półfinałów młodziczek U13 i na olimpiadę młodzieży U16 a więc emocji nie zabraknie. Mecze zostaną rozegrane o godz 12:00 kadra U16 i godz 14:00 kadra U13 boczne boisko Stadionu Śląskiego ul. Katowicka 10. A oto lista powołanych zawodniczek:

KADRA U13

LP. NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNICZKI - KLUB SPORTOWY
1. WIECZERZAK Hanna Br. - AP KS AZS Wrocław
2. MATUSZEWSKA Roksana Br. AZS PWSZ Wałbrzych
3. MATUSZEWSKA Daria- AZS PWSZ Wałbrzych
4. SZEWCZYK Oliwia - AP KS AZS Wrocław
5. PÓŁROLNICZAK Magdalena - AP KS AZS Wrocław
6. SIWIEC Martyna - KS TROJAN Lądek Zdrój
7. SAWICKA Julia - AP KS AZS Wrocław
8. KUPROWSKA Wiktoria - AZS PWSZ Wałbrzych
9. LEWICKA Gabriela - AP KS AZS Wrocław
10. SAWICKA Magdalena - AP KS AZS Wrocław
11. GĄSIOREK Aleksnadra -AZS PWSZ Wałbrzych
12. SZUBRYCHT Laura - AZS PWSZ Wałbrzych
13. KURIATA Alicja - MKS CZARNI Jelcz-Laskowice
14. KOZINA Amelia - AZS PWSZ Wałbrzych
15. SERAFIN Liwia - AZS PWSZ Wałbrzych
16. JURKIEWICZ Ita - COMT 2012 Bolesławiec
17. TOMCZYK Natalia - AP KS AZS Wrocław
18. SZULC Roksana - KS TROJAN Lądek Zdrój 

KADRA U16

LP IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNICZKI KLUB
1. MACAŁA Oliwia br.- MKS Miedź Legnica
2. NIEDZIELSKA Amelia br.- AZS Wrocław
3. KUTA Nikola - AZS Wrocław
4. KRYSMAN Oliwia - MKS NYSA Kłodzko
5. HOMA Klaudia - AZS Wrocław
6. GAWEŁ Agata - MKS Miedź Legnica
7. KACZOR Weronika - MKS Miedź Legnica
8. MIGACZ Julia - UKS Bielawianka Bielawa
9. WARZYCHA Zuzanna -  AZS Wrocław
10. LICHWA Małgorzata - AZS Wrocław
11. KUCHARSKA Aleksandra - 1KS Ślęza Wrocław
12. ACHCIŃSKA Adriana - MKS Miedź Legnica
13. KOWALIK Gabriela - MKS Miedź Legnica
14. WALCZAK Zuzanna - LKS Kalenica Jugów
15. POMPA Paulina - AZS Wrocław
16. LULKOWSKA Pola - AZS Wrocław
17. PAWLAK Julia - 1KS Ślęza Wrocław
18. RAJCHEL Nikola - MKS Miedź Legnica

 


FINAŁY DLA WROCŁAWIA

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2018-05-15 16:57

W sobotę 12 maja 2018 roku zawodniczki SP AZS Wrocław uczestniczyły w turnieju półfinałowym   Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w sezonie 2017/2018 który został rozegrany na obiektach SMS Łódz.Podopieczne trenerki Joanny Wróblewskiej zajęły w nim drugie miejsce ustępując tylko gospodarzom a tym samym wywalczyły awans do finałów tych rozgrywek które odbędą się w dniach 7-10.06.2018. Skład drużyny SP AZS Wrocław : Hanna Wieczerzak Br, Agata Dołowicz, Magdalena Półrolniczak, Oliwia Szewczyk, Julia Sawicka, Magdalena Sawicka, Natalia Tomczyk, Gabriela Lewicka, Hanna Mikos. A oto wyniki meczów:
SMS Łódź 1:0 AZS Wrocław 

Kaja Opoczno 1:2 Mitech Żywiec 

AZS Wrocław 2:0 Mitech Żywiec
Bramki: Magda Półrolniczak, Julia Sawicka 

SMS Łódź 2:1 Kaja Opoczno

Kaja Opoczno 0:3 AZS Wrocław
Bramki: Julia Sawicka, Natalia Tomczyk oraz samobójcza 

Mitech Żywiec 0:2 SMS Łódź

 


INFORMACJA DLA KLUBÓW

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2018-05-04 11:28

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd PZPN obradujący na posiedzeniu w dniu 19 kwietnia br. podjął Uchwałę o zwołaniu na dzień 30 października 2018 roku Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Delegatów PZPN.

W związku z powyższym, w dniu 31 maja 2018 roku w Łodzi o godzinie 12.00 na obiekcie ŁKS Łódź, przy ul. Aleja Unii Lubelskiej 2, odbędzie się zgromadzenie Prezesów klubów kobiecych, które uczestniczą w rozgrywkach piłki nożnej kobiet w Polsce w sezonie 2017/2018, celem dokonania wyboru dwóch delegatów (oraz dwóch zastępców delegatów) na zbliżające się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze PZPN.

Podkreślamy, że w ww. zebraniu mogą uczestniczyć z czynnym i biernym prawem wyborczym Prezesi, bądź upoważnieni przez nich członkowie Zarządu klubów kobiecych, uczestniczących w rozgrywkach przy zachowaniu zasady, iż każdy klub jest reprezentowany przez jednego przedstawiciela. Upoważnienie winno zostać sporządzone w formie pisemnej (wzór przesyłamy w załączeniu) i podpisane przez osoby uprawnione do reprezentacji klubu, zgodnie z odpisem z KRS lub wyciągiem z ewidencji prowadzonej przez właściwego starostę, które winny stanowić załącznik do pełnomocnictwa.

W załączeniu przesyłamy:

- Zawiadomienie Komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego PZPN traktujące o powyższym,

- Regulamin zgromadzenia Prezesów klubów kobiecych występujących w rozgrywkach piłkarskich w Polsce,

- Wycinek ze Statutu PZPN,

- Porządek obrad zgromadzenia Prezesów klubów kobiecych występujących w rozgrywkach piłkarskich w Polsce,

- wzór upoważnienia.

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej o przesłanie przedmiotowej korespondencji do macierzystych klubów, uczestniczących w rozgrywkach III ligi kobiet i niższych klas rozgrywkowych.

 

Ze względu na wagę zgromadzenia liczymy na niezawodne przybycie na powyższe zebranie. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adresy e-mail: grzegorz.stefanowicz@pzpn.pl oraz klaudia.grodzka@pzpn.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 maja br.


TURNIEJE STREFOWE MŁODZICZEK

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2018-04-28 12:16

W dniu 25.04.2018 środa odbyły się turnieje strefowe w których wystąpiły dwa nasze zespoły AZS PWSZ Wałbrzych i KS AZS Wrocław. Wałbrzych był gospodarzem a Wrocław udał się do Opoczna.W Wałbrzychu wystąpiły drużyny AZS PWSZ Wałbrzych, MITECH Żywiec, UKS SMS Łódz czwarta drużyna ROLNIK Głogówek nie dojechała. Tabela końcowa 1. ŻYWIEC- 4pkt 3:1 2. ŁÓDZ- 3 pkt 1:2 3. WAŁBRZYCH- 1pkt 1:2. Awans uzyskały ŻYWIEC i ŁÓDZ. W drugim turnieju wystąpiły drużyny KS AZS Wrocław, UKS UNIA Opole, KKS KAJA Opoczno i KSB Lędziny. Tabela końcowa 1. OPOCZNO- 7pkt 2:0 2. WROCŁAW- 5pkt 3:0  3. LĘDZINY- 4pkt 2:0 4. OPOLE- 0pkt 0:6. Awans uzyskały OPOCZNO i WROCŁAW

 


WYSOKIE ZWYCIĘSTWA KADR WOJEWÓDZKICH

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2018-04-11 18:09

W rozegranej dzisiaj piątej kolejce rozgrywek kadr wojewódzkich dziewcząt U13 i U16 w której podejmowaliśmy kadry Opolskiego ZPN padły następujące wyniki:

DZPN U16 - OZPN U16 wynik 10:0 strzelcami bramek były: Adriana Achcińska 3, Julia Migacz 2. Julia Pawlak 2, Pola Lulkowska 1, Gabriela Kowalik 1 i Zuzanna Walczak 1

DZPN U - OZPN U13 wynik 9:0 strzelcami bramek były: Daria Matuszewska 3, Gabriela Lewicka 2, Kinga Żołądkiewicz 2, Oliwia Szewczyk 1 i Magdalena Sawicka 1


KADRY ZAGRAJĄ W ŚRODĘ

  • autor: komisja_KPN_DZPN, 2018-04-05 18:48

W dniu 11.04.2018 w Dzierżoniowie na obiektach OSiR przy ul.Strumykowej 1 odbędą się mecze rundy rewanżowej eliminacji Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych i Młodziczek o godz 12:00 i 13:30 a rywalkami będzie Opolski ZPN. A oto listy powołanych zawodniczek kadr Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.  

KADRA DZPN U13

1. ŁOPUSIEWICZ Marta Br. - MKS POGOŃ Góra

2. WIECZERZAK Hanna Br. - AP KS AZS Wrocław  

3. MATUSZEWSKA Daria - AZS PWSZ Wałbrzych

4. SZEWCZYK Oliwia - AP KS AZS Wrocław

5. PÓŁROLNICZAK Magdalena - AP KS AZS Wrocław

6. SIWIEC Martyn - KS TROJAN Lądek Zdrój

7. SAWICKA Julia - AP KS AZS Wrocław

8. KUPROWSKA Wiktoria - AZS PWSZ Wałbrzych

9. LEWICKA Gabriela - PA FRIST KICK Gm.Czernica

10. SAWICKA Magdalena - AP KS AZS Wrocław

11. GĄSIOREK Aleksandra - AZS PWSZ Wałbrzych

12. ŻOŁĄDKIEWICZ Kinga - AZS PWSZ Wałbrzych

13. KURIATA Alicja - MKS CZARNI Jelcz-Laskowice

14. KOZINA Amelia - AZS PWSZ Wałbrzych

15. CHRAŚCINA Wiktoria - AZS PWSZ Wałbrzych

16. JURKIEWICZ Ita - COMT 2012 Bolesławiec

17. TOMCZYK Natalia -AP KS AZS Wrocław 

18. SZULC Roksana - KS TROJAN Lądek Zdrój

KADRA DZPN U16

1. MACAŁA Oliwia - MKS MIEDZ Legnica 

2. NIEDZIELSKA Amelia - AZS Wrocław

3. HOMA Klaudia - AZS Wrocław

4. KRYSMAN Oliwia - MKS NYSA Kłodzko

5. KUCHARSKA Aleksandra - 1KS ŚLĘZA Wrocław

6. GAWEŁ Agata - MKS MIEDZ Legnica

7. KACZOR Weronika - MKS MIEDZ Legnica

8. MIGACZ Julia - UKS BIELAWIANKA Bielawa

9. WARZYCHA Zuzanna - AZS Wrocław

10. LICHWA Małgorzata - AZS Wrocław

11. CHWAŁA Karolina - ESKADRA Bolesławiec

12. ACHCIŃSKA Adriana - MKS MIEDZ Legnica

13. KOWALIK Gabriela - MKS MIEDZ Legnica

14. WALCZAK Zuzanna - LKS KALENICA Jugów

15. POMPA Paulina - AZS Wrocław

16. LULKOWSKA Pola - AZS Wrocław

17. PAWLAK Julia - 1KS ŚLĘZA Wrocław 

18. RAJCHEL Nicola - MKS MIEDZ Legnica


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7

Zegar

Ostatnie spotkanie

ŚZPN U13DZPN U13
ŚZPN U13 2:3 DZPN U13
2018-05-23, 14:00:00
Chorzów
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
ŚZPN U13 2:3 DZPN U13
OZPN U13 ŁZPN U13

Najnowsza galeria

KADRA U13 i U16
Ładowanie...